Článok

TATA: SPECIALTY & TROPHY SHOW, VII. BULL TERRIER SHOW, TATA, MAĎARSKO /BT + MBT/, 07-05-2016


ŠPECIÁLNA & TROPHY VÝSTAVA / SPECIALTY & TROPHY SHOW

VII. Bull Terrier Show, Tata, Maďarsko

Bull Terrier, Miniature Bull Terrier - Rozhodcovia / Judges:

Alison Roberts (UK, Teirwgwyn Bull Terriers)

Vanessa Hearne (UK, Warbonnet Bull Terriers) Thomas Ameline (FR, All Screw-Up Bull Terriers)

PRIHLÁŠKA / ENTRY FORM

Uzávierka / Entry close: 30.4.2016

VÝSLEDKY / RESULTS

Výsledky / Results

SPECIALTY SHOW

Bull Terrier

Psy / Males

poradie / place (A. Roberts UK, V. Hearne UK, T. Ameline FR)​

TN = Nominácia na Trophy Show / Trophy Nomination

Trieda šteniat / Baby Class

1 - GARETT SOLO MAGNIFICA - 5 (2, 1, 2)

2 - UNFAILLING LIGHTNING ELECTRIC - 7 (3, 3, 1)

3 - LIGHT OF THE UNIVERSE SUGAR RAY - 9 (4, 2, 3)

4 - PATRIOT RASELS BULL - 11 (1, 5, 5)

5 - BULPAK ABHAY - 15 (5, 6, 4)

6 - SIRADELLA'S ION ROCKET - 16 (6, 4, 6)

Trieda dorastu / Puppy Class

1 - SUNSHINE BULLS HEARTBREAKER - 3 (1, 1, 1)

2 - DOWN BY LAW LE CHIFFRE - 7 (2, 2, 3)

3 - PRINCE OF DARKNESS DANUBE'S PRIDE - 9 (4, 3, 2)

4 - HERCULES DASTIN HEART - 11 (3, 4, 4)

5 - BULL SYNDROME BRUCE DICCKINSON - 15 (5, 5, 5)

Abs. - MOONFLOWER KOOL KIMBO

Abs. - POWER KING DAIDALOS

Trieda mladých / Junior Class

1, BOJ, TN - BONO FIRE BOX - 4 (2, 1, 1)

2, TN - TEIRWGWYN WHITE CHAOS - 5 (1, 2, 2)

3 - LEONARDIA GREY STONE - 11 (5, 3, 3)

4 - AMON RHA - 11 (3, 4, 4)

5 - BLACK AND WHITE ANGEL ARNOLD JUNIOR - 16 (6, 5, 5)

6 - BLACK AND WHITE ANGEL AL PACINO - 21 (4, 8, 9)

7 - MIGHTY BULLS KOL WOTAN - 21 (9, 6, 6)

8 - BLACK AND WHITE ANGEL ATOMIC MAX - 21 (8, 6, 7)

9 - BRICKFIELD AAA - 22 (7, 7, 8)

Abs. - ALTER EGO OF CRITICAL POINT

Trieda stredná / Intermediate Class

1, Najkrajší pes / Best Dog, BOS, TN - COOLBULL OF CRITICAL POINT - 4 (1, 1, 2)

2, TN - MR BP. FIRE BOX - 6 (2, 3, 1)

3 - NOVANTAE EYE OF THE STORM - 8 (3, 2, 3)

4 - COOLBULL B HARRY - 12 (4, 4, 4)

5 - POWER KING ATHOS - 15 (5, 5, 5)

Abs. - KNIGHT'S OF DARKNESS LUCKY LUKE

Abs. - WALKING ON THE MOON

Trieda otvorená / Open Class

1, TN - IRONBULLGLADIATORS SMAUG - 5 (1, 3, 1)

2, TN - AVALON NEW KING MITHGARD - 6 (3, 1, 2)

3 - JESSE JAMES GANG OF OUTLAWS - 10 (5, 2, 3)

4 - ROBIN HOOD DE WHERE IS THE MAGIC - 10 (2, 4, 4)

5 - ISKANDAR OF BULL'S CITY - 14 (4, 5, 5)

6 - DEVILS PRIDE SOLO MAGNIFICA - 18 (6, 6, 6)

Abs. - POWER KING SUNDANCE KID

Abs. - ZAPPY ZACK TIMAR

Trieda šampiónov / Champion Class

1, TN - ALL SCREW UP INXS KMK YAKUZA - 7 (4, 1, 2)

2, TN - IRONBULLGLADIATORS DOMINATIION - 8 (1, 6, 1)

3 - BILBOEN CONAN THE BARBARIAN - 9 (3, 2, 4)

4 - DAILL SOLO MAGNIFICA - 10 (2, 5, 3)

5 - IGGY POP MA CHE BELLO - 14 (5, 3, 6)

6 - FINN DVORCE - 15 (6, 4, 5)

Trieda veteránov / Veteran Class

1, TN - SIRADELLA'S RAFFAELLO - 3 (1, 1, 1)

Suky / Females

poradie / place (A. Roberts UK, V. Hearne UK, T. Ameline FR)​

TN = Nominácia na Trophy Show / Trophy Nomination

Trieda šteniat / Baby Class

1 - POWER OF LOVE RASELS BULL - 3 (1, 1, 1)

2 - TOP - BULLSEYE BELL WILD ROSE - 8 (2, 4, 2)

3 - FANATIC MIRACLE MITHGARD - 8 (3, 2, 3)

4 - ONLY CRAZY HEAD AS-W - 12 (4, 3, 5)

5 - SIRADELLA'S IRISCH ROULETTE - 15 (6, 5, 4)

6 - TOP - BULLSEYE BLUE SILK STAR - 16 (5, 6, 5)

Abs. - BULPAK AFRAH

Abs. - GABBA MITHGARD SOLO MAGNIFICA

Trieda dorastu / Puppy Class

1, Najkrajší zo šteniat a dorastu / Best Baby - Puppy - MOONFLOWER NANCY - 4 (1, 1, 2)

2 - KNIGHTS OF DARKNESS MARY JANE W. - 7 (2, 2, 3)

3 - LITTLE CAPRICE OLD - INDEPENDENT - 9 (4, 4, 1)

4 - EMPIRE DIABELSKIE ANIOLY - 10 (3, 3, 4)

5 - FARA - 15 (5, 5, 5)

Trieda mladých / Junior Class

1, TN - GREYNA LADY VOPBULL - 6 (1, 1, 4)

2, TN - BULLKAYAMI BROWN SUGAR CANDY - 6 (2, 2, 2)

3 - LOVELY ANNA RASELS BULL - 14 (5, 4, 5)

4 - QUEENS LA GRAN MISAE - 16 (3, 7, 6)

5, TN - ANATHEMA EXTRAGANG - 18 (11, 6, 1)

6 - AMY EXTRAGANG - 18 (4, 11, 3)

7 - NIRVANA RASELS BULL - 20 (6, 3, 11)

8 - ALISON FIRE BOX - 20 (7, 5, 8)

9 - LEONARDIA GUNS AND ROSSES - 24 (9, 8, 9)

10 - LIGHT OF THE UNIVERSE STELLA - 27 (10, 10, 7)

11 - MIGHTY BULLS KILLING KISS KAOTIKA - 27 (8, 9, 10)

Abs. - AMI RASELS BULL AMIKANTO

Abs. - SCULL BUNNY AMBER ROSE

Trieda stredná / Intermediate Class

1, Najkrajšia hlava / Best Head, TN - KONDIBULL POLETT - 4 (1, 1, 2)

2, TN - REBELSIDE LOVE ME TENDER - 5 (2, 2, 1)

3 - BIGBEAT SUNLIGHT BY ANTRAKT - 11 (4, 4, 3)

4 - IMPERATOR BULL DEE DEE - 14 (3, 5, 6)

5 - BILBOEN ENCHANTED STAR - 16 (5, 6, 5)

6 - IRONBULLGLADIATORS CHRISTIE - 17 (7, 3, 7)

7 - BULLKUM DIODEMA - 17 (6, 7, 4)

Abs. - LIGHT OF THE UNIVERSE GINGER

Trieda otvorená / Open Class

1, Najkrajšia suka / Best Bitch, BOB, TN - NEW FUTURE BARADIEL - 3 (1, 1, 1)

2, TN - BAGATUR SILVERLINE SYBERIA - 8 (3, 2, 3)

3 - REBELSIDE SILVER LADY - 13 (2, 4, 7)

4 - LOVE RASELS BULL - 4 (6, 3, 5)

5 - KILACABAR IMPERIAL BLACK - 15 (4, 5, 6)

6 - VIHARSAROK CELTIC STAR - 16 (5, 8, 4)

7 - REBELSIDE SILVER LACEY - 18 (9, 7, 2)

8 - IMPERATOR BULL DROIDA - 21 (7, 6, 8)

9 - ARIANA FIRST QUEEN MITHGARD - 29 (8, 11, 10)

10 - MOONFLOWER KATHIE - 29 (11, 9, 9)

11 - ASEA EPICYON - 31 (10, 10, 11)

Abs. - CAPPUCCINO NUGGET BABY

Trieda šampiónov / Champion Class

1, TN - PENELOPA EWIMARK RAKOWNIA - 3 (1, 1, 1)

2, TN - COOLBULL DEL REY LANA - 8 (2, 3, 3)

3 - TINKLE BELL TIMAR - 10 (3, 2, 5)

4, Najkrajší pohyb výstavy / Best Movement In Show - VICTIM OF PREJUDICES EDO - 14 (4, 4, 6)

5 - MASARYK'S JUNGLE JEWEL - 14 (5, 5, 4)

6 - SIRADELLA'S BRIDGIET YONES - 15 (7, 6, 2)

7 - GREENROAD APRILIA - 20 (6, 7, 7)

Trieda veteránov / Veteran Class

1, TN - EVERLASTING LOVE OPALPLAST - 3 (1, 1, 1)

Miniature Bull Terrier

Psy / Males

poradie / place (A. Roberts UK, V. Hearne UK, T. Ameline FR)​

TN = Nominácia na Trophy Show / Trophy Nomination

Trieda šteniat / Baby Class

1, Najkrajší zo šteniat a dorastu / Best Baby - Puppy - TAJFUN OF BULLY LAKE - 3 (1, 1, 1)

2 - DRAGON VON SZÖNYI - 6 (2, 2, 2)

Trieda mladých / Junior Class

1, TN - UNILOOK ZONA BULLS - 3 (1, 1, 1)

2 - GRASCO'S CELIO BALBINO FOR IMPERATOR BULL - 9 (3, 2, 4)

3, TN - SKYBAR FLAMING TORCH - 10 (2, 3, 5)

4 - CAPTAIN SPARKY OF BULLY LAKE - 11 (5, 4, 2)

5 - KAIN VON HUNNEN - KÖNIG - 12 (4, 5, 3)

Trieda stredná / Intermediate Class

1, TN - TYR OF ARYAN ARMY - 3 (1, 1, 1)

Trieda otvorená / Open Class

1 - IGOR ARYAN ARMY

2 - HERAKLES MARPAVY

3 - DUCATI MONSTER DE COSTA CABANA BULL

Trieda šampiónov / Champion Class

1, Najkrajší pes / Best Dog, BOB,

Najkrajšia hlava / Best Head, TN - UK-WW-CRUFT W. GRASCO'S HONKY TONKEY - 3 (1, 1, 1)

2 - PANDA OF BULLY LAKE - 7 (3, 2, 2)

3 - CARDINAL SORROWFULL SIGHT - 9 (2, 3, 4)

4 - MINI COOPER ZONA BULLS - 11 (4, 4, 3)

Abs. - MONOSTRI KISBULL BABSZEM DJANGO

Suky / Females

poradie / place (A. Roberts UK, V. Hearne UK, T. Ameline FR)​

TN = Nominácia na Trophy Show / Trophy Nomination

Trieda šteniat / Baby Class

1 - MARILYN MONROE VON HUNNEN - KÖNIG

2 - TERRIGAN DOUBLE CREAM

3 - ANNEHILL BAMBULL HONEY

4 - LUXUS VON HUNNEN - KÖNIG

MANDY VON HUNNEN - KÖNIG

Trieda dorastu / Puppy Class

1 - WHAT A CHICK FRIEND OF MINE

Trieda mladých / Junior Class

1, BOJ, TN - FIANNA OF BULLY LAKE - 3 (1, 1, 1)

2 - CRUNCHY BISCUIT BRNĚNSKÝ BULL - 6 (2, 3, 1)

3 - OLÍVIA M RASELS BULL - 9 (3, 4, 2)

4 - SKYBAR GLAMOURLAND - 11 (4, 2, 5)

5 - TERRIGAN BACK OFF - 15 (6, 5, 4)

6 - HOT IMPERATOR BULL EOS TANAGROS - 17 (5, 6, 6)

Trieda stredná / Intermediate Class

1, TN - INDRA VOM KAISERSTUHL - 5 (1, 1, 3)

2, TN - BELIEVE IN MIRACLES BRNĚNSKÝ BULL - 5 (2, 2, 1)

3 - TRICKYNETIC DAENERYS - 8 (3, 3, 2)

4 - FEHÉR VARÁZS ELKE - 13 (5, 4, 4)

5 - ANNEHILL BAMBULL GRACE - 14 (4, 5, 5)

Trieda otvorená / Open Class

1, Najkrajšia suka / Best Bitch, BOS, Najlepší vystavovateľ / Best Handler, TN - DESERT ORCHILD - 4 (1, 1, 2)

2, TN - RIO DULCE DRIEND OF MINE - 6 (3, 2, 1)

3 - KENYA OF BULLY LAKE - 9 (2, 3, 4)

4 - BYE BYE CANEA BULLS - 12 (4, 5, 3)

5 - ARIANA OF ARYAN ARMY - 14 (5, 4, 5)

Trieda šampiónov / Champion Class

1, TN - CSIPERKE OF ARYAN ARMY - 3 (1, 1, 1)

2, TN - YADE OF BIKATÓ-PARTI - 6 (2, 2, 2)

TROPHY SHOW

Bull Terrier

NEW FUTURE BARADIEL

Najkrajší bull terrier výstavy / Bull Terrier Trophy Winner

Najkrajšia farebná suka / Best Coloured Bitch

PENELOPA EWIMARK RAKOWNIA

Druhý bull terrier výstavy / Bull Terrier Trophy Runner Up

Najkrajšia biela suka / Best White Bitch

COOLBULL OF CRITICAL POINT

Najkrajší biely pes / Best White Dog

IRONBULLGLADIATORS SMAUG

Najkrajší farebný pes / Best Coloured Dog

Miniature Bull Terrier

UK-WW-CRUFT W. GRASCO'S HONKY TONKEY

Najkrajší miniature bull terrier výstavy / Miniature Bull Terrier Trophy Winner

DESERT ORCHILD

Druhý miniature bull terrier výstavy / Miniature Bull Terrier Trophy Runner Up

SLOVAKIA BULLTERRIER CLUB

©

2016

 

dizajn-tat