Článok

TATA: SPECIALTY & TROPHY SHOW, VI. BULL TERRIER SHOW, TATA, MAĎARSKO /BT + MBT/, 09-05-2015


ŠPECIÁLNA & TROPHY VÝSTAVA / SPECIALTY & TROPHY SHOW

VI. Bull Terrier Show, Tata, Maďarsko

Bull Terrier, Miniature Bull Terrier - Rozhodcovia / Judges:

Mandy Young (UK, Bullyview Bull Terriers)

Mark Young (UK, Kirkville Bull Terriers) Bill Blacker (UK, Crossguns Staffordshire Bull Terriers)

PRIHLÁŠKA / ENTRY FORM

Uzávierka / Entry close:

VÝSLEDKY / RESULTS

Výsledky / Results

SPECIALTY SHOW

Bull Terrier

Psy / Males

poradie / place (Mandy Young UK, Mark Young UK, B. Blacker UK)​

Trieda šteniat / Baby Class

1 - NOVANTAE EYE OF THE STORM - 4 (2, 1, 1)

2 - COOLBULL CRITICAL POINT - 8 (3, 3, 2)

3 - LOTUS RASELS BULL - 9 (1, 5, 3)

4 - BULLTERRIFIC GENERALISSIMO AT SPEAKING EYES - 10 (4, 2, 4)

5 - POWER KING ARTUR - 17 (5, 7, 5)

6 - LUCKY STRIKE FROM THE HOOD - 18 (7, 4, 7)

7 - BULLTERRIFIC TONY MONTANA - 22 (8, 6, 8)

8 - BULLTERRIFIC GABOR AT SPEAKING EYES - 23 (9, 8, 6)

Abs. - BULLTERRIFIC GOLDFISH AT SPEAKING EYES

Trieda dorastu / Puppy Class

1 - MR. BP FIRE BOX - 4 (1, 2, 1)

2 - CHRISTIAN BALE BULLUBRITIES - 6 (2, 1, 3)

3 - BIGBEAT SUNNY HERO ANTRAKT - 8 (3, 3, 2)

Trieda mladých / Junior Class

1 - GIGANTIC GIANT DIESEL JR. - 5 (1, 1, 3)

2 - ZAPPY ZACK TIMAR - 16 (13, 2, 1)

3 - UNTITLED JUMP AROUND - 17 (2, 3, 12)

4 - DEVILS PRIDE SOLO MAGNIFICA - 17 (5, 7, 5)

5 - IRONBULLGLADIATORS FALCOR - 17 (6, 5, 6)

6 - REBELSIDE BLACK SABATH - 20 (7, 9, 4)

7 - KNIGHT'S OF DARKNESS LUCKY LUKE - 21 (4, 4, 13)

8 - EVER LORDBULL AUSSIE MACHO - 22 (12, 8, 2)

9 - MIGHTY BULLS JACKPOT - 25 (3, 11, 11)

10 - COSMOPOLITAN MAGIC TAIL OF DIAVOLANA - 25 (10, 6, 9)

11 - ZIGGY ZEPPELIN REMUSDOG TIMAR - 28 (11, 10, 7)

12 - SIRADELLA'S FIRECRACKER - 30 (9, 13, 8)

13 - JCH. VAMPIRE OLD INDEPENDENT - 30 (8, 12, 10)

Trieda stredná / Intermediate Class

1 - GREENROAD ADVENTURE - 6 (3, 2, 1)

2 - POWER KING ROMOLUS - 7 (4, 1, 2)

3 - AVALLON NEW KING MITHGARD - 7 (1, 3, 3)

4 - BULLTERRIFIC BUD OF THE FIGHTING ANGELS - 14 (2, 5, 7)

5 - ANGRANTHES WIDGET'S BULL - 15 (5, 6, 4)

6 - HANDFÜHRER MYLO - 16 (6, 4, 6)

7 - B-GOLDEN DRAGON - 19 (7, 7, 5)

Abs. - MADJOKER ROCK'N ROLL

Trieda otvorená / Open Class

1 - POWER KING SUNDANCE KID - 3 (1, 1, 1)

2 - SPEAKING EYES ENTERPRISE - 6 (2, 2, 2)

3 - COSMOPOLITAN ABSOLUTE BENEFIT - 12 (4, 4, 4)

4 - IRONBULLGLADIATORS DOMINATION - 14 (3, 8, 3)

5 - COSMOPOLITAN ORDEAL BY FIRE - 16 (7, 3, 6)

6 - UNTITLED INSANE OF THE BRAIN - 19 (5, 9, 5)

7 - VICTIM OF PREJUDICES FAME OF TIMAR - 21 (9, 5, 7)

8 - HAMMER RASELS BULL - 21 (6, 7, 8)

9 - VICTIM OF PREJUDICES FORREST - 23 (8, 6, 9)

10 - MIGHTY BULLS HEAVE-HO HOOLIGAN - 30 (10, 10, 10)

Trieda šampiónov / Champion Class

1, Najkrajší pes / Best Dog, BOB - FARAON FOLLOWERS RASELS BULL - 3 (1, 1, 1)

2 - BIGBEAT MAGIC COLOR ANTRAKT - 7 (3, 2, 2)

3 - MASARYK'S KARATE KID - 8 (2, 3, 3)

Trieda veteránov / Veteran Class

1 - PANNONSZÉPE ZINADINE - 4 (2, 1, 1)

2 - SIRADELLA'S RAFFAELLO - 5 (1, 2, 2)

3 - THUD AND CUDDLE'S VERY GOOD LOOKING - 9 (3, 3, 3)

Suky / Females

poradie / place (Mandy Young UK, Mark Young UK, B. Blacker UK)​

Trieda šteniat / Baby Class

1 - COOLBULL SERBONA CHRISTMAS WISH - 5 (3, 1, 1)

2 - LOVELY ANNA RASELS BULL - 7 (2, 3, 2)

3 - LOVE RASELS BULL - 9 (1, 4, 4)

4 - NOVANTAE EMPIRE STATE OF MIND - 11 (4, 2, 5)

5 - BULLTERRIFIC SOMEONE TO REMEBER - 15 (5, 7, 3)

6 - BULLTERRIFIC GLORY AT SPEAKING EYES - 19 (8, 5, 6)

7 - POWER KING BLACK MAGIC - 20 (7, 6, 7)

8 - TOP-BULLSEYE ALASKA - 22 (6, 8, 8)

Trieda dorastu / Puppy Class

1, Najkrajší zo šteniat a dorastu / Best Baby - Puppy - KIARA MOONFLOWER RASELS BULL - 6 (2, 1, 3)

2 - BIGBEAT SUNPOWER ANTRAKT - 8 (1, 6, 1)

3 - REBELSIDE LOVE ME AGAIN - 11 (5, 2, 4)

4 - CINDY CRAWFORD BULLUBRITIES - 13 (3, 3, 7)

5 - DAISY BUFFON BULL OF DIAMOND - 16 (6, 8, 2)

6 - COOLBULL STORM GIRL - 16 (7, 4, 5)

7 - BULLKUM DIODEMA - 17 (4, 7, 6)

8 - WINNY MADJOKER VON CHIOREAN - 22 (8, 5, 9)

9 - MACHETTE HEXESIDE - 27 (9, 10, 8)

10 - REBELSIDE FIRE STAR - 29 (10, 9, 10)

Trieda mladých / Junior Class

1, BOJ, Najkrajšia suka / Best Bitch, BOS - REBELSIDE SILVER PLAYTED - 5 (1, 1, 3)

2 - REBELSIDE SILVER LACEY - 5 (2, 2, 1)

3 - ZAZU ZAMBEZIA TIMAR - 10 (5, 3, 2)

4 - KONDIBULL POLETT - 15 (4, 7, 4)

5-6 - JHUS ET JHUS LOU PROVENCAOUMACHETTE HEXESIDE - 18 (6, 5, 7)

5-6 - ADRIANA LIMA BULLUBRITIESMACHETTE HEXESIDE - 18 (7, 6, 5)

7 - DEVILS DAISY SOLO MAGNIFICA - 22 (3, 9, 10)

8 - REBELSIDE SILVER LADY - 22 (12, 4, 6)

9 - FOXY LADY EOS TANAGROS - 30 (8, 8, 14)

10 - ASEA EPICYON - 30 (9, 13, 8)

11 - TROLLSTONE ANGEL - 33 (10, 11, 12)

12 - PRINCE WARRIOR GUN'SN ROSES ARIA - 34 (13, 12, 9)

13 - PHILADELFIA BUTEO - 35 (14, 10, 11)

14 - KNIGHT'S OF DARKNESS LA ISLAMACHETTE HEXESIDE - 38 (11, 14, 13)

Trieda stredná / Intermediate Class

1 - KNIGHT'S OF DARKNESS PEARL OF TIMAR - 4 (2, 1, 1)

2 - GREENROAD APRILIA - 10 (3, 3, 4)

3 - BELLA SIGNORA - 11 (4, 5, 2)

4 - BAGATUR SILVERLINE SYBERIA - 12 (7, 2, 3)

5 - SHOOT DOWN THE MOON EOS TANAGROS - 13 (1, 6, 6)

6 - ELECTRIC BULL'S BULLETPROOF - 15 (6, 4, 5)

7 - NOVANTAE DEMONS IN MY HEAD - 20 (5, 7, 8)

8 - "129" - 24 (8, 8, 7)

Trieda otvorená / Open Class

1 - MOONFLOWER LIMITED EDITION

2 - KNIGHT'S OF DARKNESS THE LAST SUMMER

3 - WONDERFUL WANDA TIMAR

4 - WHITE ORCHID OPALPLAST

INSOLENCE OF BULL'S CITY - LUNA

GREEN RANEDI FIRENCA

UNTITLED ELECTROMA

UROCZA PANNA BULLERA

COOLBULL DEL RAY LANA

SUPER BOWLS MURDER WITH LOVE

Trieda šampiónov / Champion Class

1 - KNIGHT'S OF DARKNESS MOONFLOWER

2 - DAZLIN HEAT WAVE

3 - VICTIM OF PREJUDICES EDO

4 - PAINTED LADY TIMAR

5 - BREATHE WITH ME SWIETLISTE CIENIE

Miniature Bull Terrier

Psy / Males

poradie / place (Mandy Young UK, Mark Young UK, B. Blacker UK)​

Trieda šteniat / Baby Class

1 - ANNEHILL BAMBULL GRINGO - 4 (2, 1, 1)

2 - BLACK MAGIC EOS TANAGROS - 5 (1, 2, 2)

Trieda dorastu / Puppy Class

1 - SUPER JACKPOT ZONA BULLS - 3 (1, 1, 1)

2 - IGOR OF ARYAN ARMY - 6 (2, 2, 2)

3 - LETS DO IT EOS TANAGROS - 9 (3, 3, 3)

Trieda mladých / Junior Class

1 - JACK M RASELS BULL - 4 (1, 2, 1)

2 - SADDAM EWIMARK RAKOWNIA - 5 (2, 1, 2)

Trieda stredná / Intermediate Class

1 - MONOSTORI KISBULL BABSZEM DJANGO - 3 (1, 1, 1)

Trieda otvorená / Open Class

1 - ZORRO OF ARYAN ARMY - 3 (1, 1, 1)

2 - ILHANN FRENCHI DU DOMANIE D'YSPAHAN - 7 (3, 2, 2)

3 - ANNAHEGYI BAMBULL DJANGO - 8 (2, 3, 3)

Trieda šampiónov / Champion Class

1, Najkrajší pes / Best Dog, BOS - SKIPPER OF BIKATÓ-PARTI - 3 (1, 1, 1)

Suky / Females

poradie / place (Mandy Young UK, Mark Young UK, B. Blacker UK)​

Trieda šteniat / Baby Class

1 - ANNEHILL BAMBULL GREEN TEA - 4 (1, 2, 1)

2 - ANNEHILL BAMBULL GRACE - 6 (2, 1, 3)

3 - MILKYWAY MINIATURE FULL HEAD - 8 (3, 3, 2)

Trieda dorastu / Puppy Class

1, Najkrajší zo šteniat a dorastu / Best Baby - Puppy - CSIPERKE OF ARYAN ARMY - 3 (1, 1, 1)

2 - FEHÉR VARÁZS GINA - 6 (2, 2, 2)

Trieda mladých / Junior Class

1, BOJ - INDRA VOM KAISERSTUHL - 4 (2, 1, 1)

2 - NOTHING BUT MAGIC EOS TANAGROS - 5 (1, 2, 2)

3 - TRICKYNETIC DAENERYS - 9 (3, 3, 3)

Trieda stredná / Intermediate Class

1 - ANNAHEGYI BAMBULL FEDORA - 3 (1, 1, 1)

Trieda otvorená / Open Class

1 - ANNAHEGYI BAMBULL DHARA - 3 (1, 1, 1)

2 - BLUEBERRY LOVE OF WALL PET - 6 (2, 2, 2)

Trieda šampiónov / Champion Class

1, Najkrajšia suka / Best Bitch, BOB - ANDRASTE TANAGROS TRIGON - 3 (1, 1, 1)

2 - BIKATÓ-PARTI LUNA - 6 (2, 2, 2)

TROPHY SHOW

Bull Terrier

FARAON FOLLOWERS RASELS BULL

Víťaz plemena (BOB) / Best Of Breed (BOB)

Najkrajší biely pes / Best White Dog

REBELSIDE SILVER PLAYTED

Najkrajší z opačného pohlavia (BOS) / Best Opposite Sex (BOS)

Najkrajšia farebná suka / Best Coloured Bitch

KNIGHT'S OF DARKNESS MOONFLOWER

Najkrajšia biela suka / Best White Bitch

ZAPPY ZACK TIMAR

Najkrajší farebný pes / Best Coloured Dog

SPEAKING EYES ENTERPRISE

Druhý biely pes / Runner Up White Dog

ZAZU ZAMBEZIA TIMAR

Druhá biela suka / Runner Up White Bitch

BIGBEAT MAGIC COLOR ANTRAKT

Druhý farebný pes / Runner Up Coloured Dog

REBELSIDE SILVER LACEY

Druhá farebná suka / Runner Up Coloured Bitch

Miniature Bull Terrier

CSIPERKE OF ARYAN ARMY

Najkrajší pohyb / Best Movement

JACK M RASELS BULL

Najkrajšia hlava / Best Head

EDUA LAPOS

Najlepší vystavovateľ / Best Handler

SLOVAKIA BULLTERRIER CLUB

©

2016

 

dizajn-tat