Článok

ÖBTC: CLUB SHOW, MATZEN, RAKÚSKO /MBT: MARK PHILLIPS, UK/, 07-06-2015


ÖBTC

KLUBOVÁ VÝSTAVA / CLUB SHOW

Matzen, Rakúsko

Miniature Bull Terrier - Rozhodca / Judge:

Mark Phillips (UK, Bullyon Bull Terriers)

PRIHLÁŠKA / ENTRY FORM

Uzávierka / Entry close: 22.5.2015

VÝSLEDKY / RESULTS

Výsledky / Results

Miniature Bull Terrier

Psy / Males

Trieda šteniat / Baby Class

VP 1 - BUGSY JAMAICA INN DOMIN-JR

VP 2 - BOEING JAMAICA INN DOMIN-JR

Trieda dorastu / Puppy Class

VP 1, Najkrajší zo šteniat a dorastu / Best Baby - Puppy - SUPER JACKPOT ZONA BULLS

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, Klubový víťaz mladých pes / Junior Club Winner Dog, BOS - JACK M RASELS BULL

Exc. 2 - KID VOM KAISERSTUHL

Exc. 3, - IGOR OF ARYAN ARMY

Exc. 4 - GAVIN JUNIOR FROM THE LITTLE WHITE GIPSYS

Exc. - SADDAM EWIMARK RAKOWNIA

Exc. - ABEJORRICOBY DEL CORNIJAL

Abs. - MOOLTI BULLTER EGO

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, Klubový víťaz pes / Club Winner Dog - MONOSTORI KISBULL BABSZEM DJANGO

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1 - FAMOUS STAR KIT KAT

Exc. 2 - MINOTAUR IN THE FLESH

Exc. 3 - ZOPRO OF ARYAN ARMY

Exc. 4 - ANNAHEGYI BAMBULL DJANGO

V.Good - DANCING WITH THE BULLS LEONARDO

V.Good - ILHANN - FRENCHIE DU DOMAINE D'YSPAHAN

Abs. - LITTLE BIG STONE IGNAC

Abs. - BRITANNICUS VOM KAISERSTUHL

Trieda šampiónov / Champion Class

Exc. 1 - HARRY GOLD'N BOY DU DOMAINE D'YSPAHAN

Exc. 2 - ASTERIX MINIBULL Z KOSOVA

Exc. 3 - SKIPPER OF BIKATO-PARTI

Trieda veteránov / Veteran Class

Exc. 1, BOV - ZORRO ZÓNA BULLS

Suky / Females

Trieda šteniat / Baby Class

VP 1 - BRILIANT JAMAICA INN DOMIN-JR

VP 2 - LORD FAUNTLEROYS BROWNIE MY PROUD

VP 3 - LORD FAUNTLEROYS BUTTERFLY KISS

VP 4 - BERENICA JAMAICA INN DOMIN-JR

VP - ANNEHILL BAMBULL GREEN TEA

Abs, - DOMINICA BY KATARINA BULLS

Trieda dorastu / Puppy Class

VP 1 - ALLGÄUER SUNSHINE BULL ANNALIE

VP 2 - FIRST CLASS VOM HAUSE WILKE

VP 3 - FEHÉR VARÁZS GINA

VP 4 - BIG KISS OF BULLY LAKE

Abs. - ALZBIETA TARNOWSKA-WYRWA

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, Klubový víťaz mladých suka / Junior Club Winner Bitch, BOJ, BOB - CSIPERKE OF ARYAN ARMY

Exc. 2 - LITTLE WHITE GLADIATORS HELLO KITTY

Exc. 3 - ISA VOM KEISERSTUHL

Exc. 4 - INDRA VOM KEISERSTUHL

Exc. - TRICKYNETIC DAENERYS

Exc. - DIRECT HIT MARSO

Exc. - ELISABETH FROM THE LITTLE WHITE GIPSYS

Exc. - GWNETH VON DER ALTEN VESTE

Exc. - BULLCREEKS CRIMSON BUTTERFLY

ABS. - PERRUGUERABY DEL CORNIJAL

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1 - BRAVE HEART OLIVIA

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, Najkrajšia hlava / Best Head - JAMAICA INN MARSO-BULL

Exc. 2, Najkrajší pohyb / Best Movement - GEMINI PARVATI CHUCHO TOOPLINE

Exc. 3 - KARAOKE DANCE MARSO

Exc. 4 - BIG TROUBLE I AM SMILLA

Trieda šampiónov / Champion Class

Exc. 1, Klubový víťaz suka / Club Winner Bitch - LITTLE WHITE GLADIATORS DRAMA QUEEN

Exc. 2 - BIKATO-PARTI LUNA

Exc. 3 - LITTLE SNOW WHITE ZÓNA BULLS