Článok

EMBTK: TROPHY SHOW, VI. CENTRAL EUROPEAN BULL TERRIER TROPHY SHOW, TATA, MAĎARSKO /BT + MBT/, 19-09-


EMBTK

TROPHY VÝSTAVA / TROPHY SHOW

VI. Central European Bull Terrier Trophy Show, Tata, Maďarsko

​Bull Terrier, Miniature Bull Terrier - Rozhodca / Judge:

Jakkel Tamás (HU)

Trieda mladší dorast, Trieda dorastu /

Minor Puppy Class, Puppy Class

Bull Terrier - Rozhodcovia / Judges:

Linda S. McGregor (UK, Merlindan Bull Terriers)

A. J. Kersey (UK, Kalsar Bull Terriers)

Trieda mladých, Trieda stredná, Trieda otvorená, Trieda šampiónov, Trieda čestná, Trieda veteránov /

Junior Class, Intermediate Class, Open Class, Champion Class, Honour Class, Veteran Class

Miniature Bull Terrier - Rozhodcovia / Judges:

Josef Schneider (AT, Xanadu Bull Terriers)

Jakkel Tamás (HU)

Trieda mladých, Trieda stredná, Trieda otvorená, Trieda šampiónov, Trieda čestná, Trieda veteránov /

Junior Class, Intermediate Class, Open Class, Champion Class, Honour Class, Veteran Class

Sudca / Referee: William F. Poole (Rocky Top Bull Terriers)

VÝSLEDKY / RESULTS

Výsledky / Results

Bull Terrier

PACHITO DI CASA SINERI

Víťaz výstavy (BIS I.) / Best In Show (BIS I.)

Víťaz plemena (BOB) / Best Of Breed (BOB)

Najkrajší pes / Best Dog

Najkrajší biely pes / Best White Dog

Najkrajšia hlava / Best Head

BIG BEAT SUNPOWER ANTRAKT

Najkrajší z opačného pohlavia (BOS) / Best Opposite Sex (BOS)

Najkrajšia suka / Best Bitch

Najkrajšia biela suka / Best White Bitch

REVOLVER OPALPLAST AT KILACABAR

Najkrajší farebný pes / Best Coloured Dog

REBELSIDE SILVER PLAYTED

Najkrajšia farebná suka / Best Coloured Bitch

IRONBULLGLADIATORS DOMINATION

Druhý biely pes / Runner Up White Dog

FINN DVORCE

Druhý farebný pes / Runner Up Coloured Dog

REBELSIDE LOVE ME TENDER

Druhá biela suka / Runner Up White Bitch

SIRADELLA’S BRIDGET YONES

Druhá farebná suka / Runner Up Coloured Bitch

IRONBULLGLADIATORS SMAUG

Najkrajší pohyb / Best Movement

CELESTIAL SILENCE FROM POTAISSA

Najkrajší dorast / Best Puppy

Víťaz triedy dorastu suky / Puppy Class Bitch Winner

ANATHEMA EXTRAGANG

Najkrajšie šteňa / Best Baby

Víťaz triedy šteniat suky / Baby Class Bitch Winner

BONO FIRE BOX

Víťaz triedy dorastu psy / Puppy Class Dog Winner

DECEPTICON CONSTANTTINE DE BADEASI

Víťaz triedy šteniat psy / Baby Class Dog Winner

PANNOSZÉPE ZINADINE

Najlepší vystavovateľ / Best Handler

Miniature Bull Terrier

JAMAICA INN MARSO-BULL

Druhý jedinec výstavy (BIS II.) / Runner Up In Show (BIS II.)

Víťaz plemena (BOB) / Best Of Breed (BOB)

Najkrajšia suka / Best Bitch

FUTURE STAR VOM HAUSE WILKE

Najkrajší z opačného pohlavia (BOS) / Best Opposite Sex (BOS)

Najkrajší pes / Best Dog

TYR OF ARYAN ARMY

Druhý pes / Runner Up Dog

INDRA VOM KAISERSTHUL

Druhá suka / Runner Up Bitch

BERENICA JAMAICA INN DOMIN-JR

Najkrajší dorast / Best Puppy

Víťaz triedy dorastu suky / Puppy Class Bitch Winner

TERRIGAN BACK OFF

Najkrajšie šteňa / Best Baby

Víťaz triedy šteniat suky / Baby Class Bitch Winner

GRASCO’S CELIO BALBINO FOR IMPERATOR BULL

Víťaz triedy dorastu psy / Puppy Class Dog Winner

TERRIGAN BANG-BANG

Víťaz triedy šteniat psy / Baby Class Dog Winner