top of page

Článok

Slovenský tím na Súťaži krajín 2015 v Holandsku

S radosťou Vám predstavujeme slovenský tím pre rok 2015, ktorý nás bude reprezentovať na klubovej výstave bullteriérov v Súťaži krajín, v Holandsku.

Holandský klub bullteriérov N.B.T.C. každoročne usporiadáva, v prvý novembrový víkend, v holandskom prímorskom mestečku Leiden, klubové výstavy, známe ako International Weekend (tento rok víkend vychádza na 7. a 8. novembra). V sobobotu sa tu koná Klubová výstava bullteriérov - Championship Show, s udelovanými titulmi CAC a r.CAC. V roku 2014 sa na výstave zúčastnilo neuveriteľných 305 bullteriérov. V spolupráci s Holandským klubom miniatúrneho bullteriéra NMBTC, v sobotu súbežne prebieha aj Klubová výstava miniatúrnych bullteriérov.

V nedeľu sa koná Súťaž krajín - Country Competition. Minulý rok súťažili tímy bullteriérov až z 15 krajín. V súťaži súťažia za každú krajinu dvaja nominovaní bullteriéri (pozn. pes musí pochádzať z krajiny za ktorú súťaží), v štyroch triedach: Psy do 2 rokov, Psy nad 2 roky, Suky do 2 rokov a Suky nad 2 roky. Výstavu posudzujú traja rozhodcovia, z ktorých každý má k dispozícii 1 až 12 bodov (bez 11-ky). Tento rok sú pozvaní pán Desi Murphy (USA), pani Heidi Holland (NZ) a pani Sherril Goodwin (UK)​.

Vyhráva tím, ktorý získa najviac bodov.

Súťažiacim prajeme šťastnú cestu a dobré výstavné úspechy.

Slovenský tím 2015

N.B.T.C. International Weekend 2015

Psy / Males

Psy do 2 rokov / Males under 2 years

IN THE SKY WHITE PREDATORS

FINN DVORCE

Rezerva: MAGIC HUGO RASELS BULL

Psy nad 2 roky / Males above 2 years

CH FARAON FOLLOWER RASELS BULL

HAMMER RASELS BULL

Rezerva: CH MASARYK'S KARATE KID

Suky / Females

Suky do 2 rokov / Females under 2 years

LOVELY ANNA RASELS BULL

LOVE RASELS BULL

Rezerva: KIARA MOONFLOWER RASELS BULL

Suky nad 2 roky / Females above 2 years

CH DOROTHY RASELS BULL

MASARYK'S JAZZING JAWA - 250

Rezerva: CHARLOT RASELS BULL

bottom of page