Článok

KABT: SPECIALTY SHOW, KONOPIŠTĚ, ČESKÁ REPUBLIKA /BT + MBT: ALENA TVRZOVÁ, CZ & ERIC STANLEY, UK


ŠPECIÁLNA VÝSTAVA / SPECIALTY SHOW

Konopiště, Česká Republika

Bull Terrier, Miniature Bull Terrier - Rozhodcovia / Judges:

Alena Tvrzová (CZ, Alet Bull Terriers)

Trieda šteniat, Trieda dorastu, Trieda veteránov /

Baby Class, Puppy Class, Veteran Class

Eric Stanley (UK, Aricon Bull Terriers)

Trieda mladých, Trieda stredná, Trieda otvorená, Trieda pracovná, Trieda víťazov /

Junior Class, Intermediate Class, Open Class, Working Class, Winner Class

PRIHLÁŠKA / ENTRY FORM

1. uzávierka / 1st entry close: 24.8.2015

2. uzávierka / 2nd entry close: 31.8.2015

VÝSLEDKY / RESULTS

Výsledky / Results

Bull Terrier

Psy / Males

Trieda dorastu / Puppy Class

VP 1 - IN YOUR ARMS JOE'S STAR P 2 - FALCO Z PAŠERÁCKÉ STEZKY P 3 - ADORABLETROUBLEMAKER TALIDAI Abs. - BREMEN MANOR BOHEMIA Abs. - FARRELL SOLO MAGNIFICA

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, CAJC, BOJ - KARMACOMA INTERGALACTIC Exc. 2 - EWEN LESTELL Exc. 3 - BULL DIEGO PLZEŇSKÝ BULL Exc. 4 - CHEIRÓN JOE'S STAR Exc. - BARACK PLZEŇSKÝ BULL Exc. - BAX MORAVIAN CANIS Exc. - BOSS ZE ŠIRÉ PLÁNĚ Exc. - C-CHARLI Z HALAŠOVA V.Good - BREN ZE ŠIRÉ PLÁNĚ V.Good - CIS TITANII ZLÍNSKÁ ŽÁBA V.Good - LEO Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY V.Good - LEX Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, CAC - GUITARMAN SILVER JOE’S STAR Exc. 2, r.CAC - DAILL SOLO MAGNIFICA Exc. 3 - CUSHMANN Z OSTROVA MAN

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy pes / Specialty Show Winner Dog, BOB, BIS - BILBOEN CONAN THE BARBARIAN Exc. 2, r.CAC - NAT PAJAR Exc. 3 - BACK FROM HEAVEN FOR BULL ROTT Exc. 4 - COVENTRY Z OSTROVA MAN Exc. - FIDO ZE SYCHROVSKÉHO LESA V.Good - ACE GAGUGO V.Good - ARMANI PL BEATITUDO V.Good - HUGO ZE SYCHROVSKÉHO LESA Abs. - EL CID JOE’S STAR

Trieda pracovná / Working Class

Exc. 1, CAC - OTARI PLZEŇSKÝ BULL V.Good 2 - BRED Z HALAŠOVA Abs. - CURTISS Z OSTROVA MAN

Trieda víťazov / Winner Class

Exc. 1, CAC - PADDY FRESH KYVET Exc. 2, r.CAC - MASARYK’S KARATE KID Exc. 3 - MADRIGAL JAS-VER Exc. 4 - VAN GOGH ASMODDEUS

Trieda veteránov / Veteran Class

Exc. 1 - PANNONSZÉPE ZINADINE Abs. - CHRYS Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY

Suky / Females

Trieda šteniat / Baby Class

VP 1, Najkrajšie šteňa / Best Baby - FREYA SOLO MAGNIFICA VP 2 - AVALANCHE OF BEAUTY TALIDAI P 3 - MAHARA DAIDALOS P - AFFINITY FOR ROSIE TALIDAI P - FAYE Z PAŠERÁCKÉ STEZKY Diskvalifikovaný / Disqualified - REBEKA REBELKA JAS-VER Abs. - FRENCIS Z PAŠERÁCKÉ STEZKY

Trieda dorastu / Puppy Class

VP 1, Najkrajší dorast / Best Puppy - COCO CHANEL ASMODDEUS VP 2 - I'M YOURS SILVER JOE'S STAR VP 3 - COSTA RICA ASMODDEUS P 4 - DELISSA ASMODDEUS

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, CAJC - DEVILS DAHLIA SOLO MAGNIFICA Exc. 2 - BEYA LILY PLZEŇSKÝ BULL Exc. 3 - BILBOEN ENCHANTING STAR Exc. 4 - RED ROCKET LILY OPALPLAST Exc. - GOTIKA EX ECCE BULL Exc. - HEIDI POLABSKÝ BULL Exc. - HERODIAS JOE'S STAR Exc. - I LOVE YOU WHITE PREDATORS Exc. - IRA ZE SYCHROVSKÉHO LESA Exc. - UNCHAINED DREAMS MIGHTY CREW Exc. - PANDA DUM SPIRO BUTEO V.Good - CALLIOPE Z HALAŠOVA V.Good - CHILLI ZE SYCHROVSKÉHO LESA

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy suka / Specialty Show Winner Bitch, BOS - HEJ - TY POLABSKÝ BULL Exc. 2, r.CAC - ABIGAIL ASMODDEUS

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, CAC - EPONA JOE’S STAR Exc. 2, r.CAC - BHADRA TUTSCH Exc. 3 - NAOMI BLACK SMILE OF CRITICAL POINT Exc. 4 - KEYS LLUBPET Exc. - NADINE PAJAR V.Good - BRILLA Z HALAŠOVA V.Good - EMPRESS CHIEF BULL

Trieda pracovná / Working Class

Exc. 1, CAC, Najkrajší pracovný bull terrier / Best Working Bull Terrier - KUBIKULA DANJA V.Good 2 - BARČA Z HALAŠOVA

Trieda víťazov / Winner Class

Exc. 1, CAC, Najkrajší testovaný bull terrier / Best Health Tested Bull Terrier - MASARYK’S JUNGLE JEWEL Exc. 2, r.CAC - KASIENKA DAIDALOS

Trieda veteránov / Veteran Class

Exc. 1, BOV - SALOME HAMENTASHEN Exc. 2 - JESSICA FRESH KYVET

Miniature Bull Terrier

Psy / Males

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, CAJC - BONFIRE HEART OF BRNĚNSKÝ BULL Exc. 2 - GIN BULL OD BENGA Exc. 3 - DJANGO ANMAJOON Z HUSITOVA KRAJE Exc. 4 - JUMANJI OD RUDEJ WIEDZMY V.Good - ADIOS AMIGOS MINI SHERAK V.Good - BARNEY MARVEN BULL V.Good - ENZO MINI KALIMERO BOHEMICA

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, CAC - BARACK MINIBULL Z KOSOVA V.Good 2 - DOUGLAS DEAR TO ANMAJOON V.Good 3 - AUSTIN BRUNO MINI SHERAK

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy pes / Specialty Show Winner Dog, BOS - EXPERT TIME OD BENGA Exc. 2 - AL CAPONE MINI KALIMERO BOHEMICA

Trieda víťazov / Winner Class

Exc. 1, CAC - MACALLAN FINE OAK VENTURESOME Exc. 2, r.CAC - BIG PIECE OF MY HEART ANMAJOON

Suky / Females

Trieda šteniat / Baby Class

VP 1, Najkrajšie šteňa / Best Baby - ESMÉ COCO Z HUSITOVA KRAJE

Abs. - ENIGMA Z HUSITOVA KRAJE

Trieda dorastu / Puppy Class

VP 1, Najkrajší dorast / Best Puppy - AMAZING VALENTYNA INDYGOU P 2 - BROOK LYNN MINI SHERAK P 3 - BONJOUR MADAME MINI SHERAK Abs. - AFINITY BLUE MINI SHERAK

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, CAJC, BOJ - DIRECT HIT MARSO V.Good 2 - ANGELA BABY RICHI PEARL PUPPI V.Good 3 - ASMINE BELLE MINI SHERAK Abs. - ALLISTA BABY MINI SHERAK

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy suka / Specialty Show Winner Bitch, BOB - DARYEN DEAR TO ANMAJOON Exc. 2, r.CAC, Najkrajší testovaný miniature bull terrier /

Best Health Tested Miniature Bull Terrier - AVALLON BEAUTY MINI SHERAK Exc. 3 - SWEET MUMU FOR FRIEND OF MINE CHUCHO TOPLINE Exc. 4 - ALBA HEARTFELT BULL

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, CAC - BYE BYE CANEA BULLS Exc. 2, r.CAC - BIANCA MINI KALIMERO BOHEMICA Exc. 3 - BAIRA Z HUSITOVA KRAJE

Trieda víťazov / Winner Class

Exc. 1, CAC - EMERITABULL BLACK INSPIRE Exc. 2, r.CAC - FRENCH KISS MINI MINIES

SLOVAKIA BULLTERRIER CLUB

©

2016

 

dizajn-tat