top of page

Článok

Klubová výstava SBC / SBC Club Show, 08-04-2017


John and Mandy Young

​ Slovakia Bullterrier Club pozýva všetkých chovateľov, majiteľov a priaznivcov plemien bull terrier a miniature bull terrier na Klubovú výstavu, ktorá sa bude konať 8. apríla 2017. S potešením môžme oznámiť, že pozvánku posudzovať prijali dlhoroční chovatelia a rozhodci John a Mandy Young /Bullyview Bull Terriers, UK/. Výstava sa koná v Hoteli Šachtička, Banská Bystrica.

Všetky aktuálne informácie nájdete na FB UDALOSTI.

The Slovakia Bullterrier Club invites all breeders, owners and fans of Bull Terriers and Miniature Bull Terriers to our Club Show, which will be held on April 8th, 2017. We are pleased to announce that a long term breeders and judges, Mr. John and Mrs. Mandy Young of Bullyview Bull Terriers /UK/, have accepted our invitation to judge at the show. Show venue is in Hotel Sachticka, Banska Bystrica.

All news will be published on our FB EVENT.

Výstavný výbor / Show committee: sbc.shows@gmail.com

1. uzávierka / 1st entry close:

10.3.2017

2. uzávierka / 2nd entry close:

30.3.2017

Ubytovanie / Accommodation

SBC pre Vás dohodlo s managmentom Hotela Šachtička, v ktorom sa bude výstava konať, zvýhodnené ceny na ubytovanie v čase konania Klubovej výstavy. Veríme, že aj táto správa Vás presvedčí ostať s nami po výstave na Dinner&Party večer (zo soboty na nedeľu). Tešíme sa na Vás!

Variant 1 (luxusnejšie izby) - Hotel Šachtička - 52,50 € (2-posteľová izba/noc)

- heslo do objednávky: KV-SBC HOTEL, info@sachticka.sk, T. +421484-141911

Variant 2 (striedmejšie 2-3-4 posteľové izby s vlastným sociálnym zariadením) - Chata Šachtičky - 12 € (osoba/noc)

- heslo do objednávky: KV-SBC CHATA, info@chatasachticky.sk, T. +421905-404049 Zvýhodnená cena za psa - 5 € (pes/noc)

Slovakia Bullterrier Club has succesfully negociated special discount prices of accomodation in the Hotel Sachticka (the place of the show) and Guest House Sachticky during our Club Show. We believe this would help to make you stay overnight after the show to enjoy the special Dinner & Party (Saturday night). We are looking forward to see you there!

Option 1 (more fancy rooms) - Hotel Sachticka - 52,50 € (double room/night)

- to apply for this discounted price use "KV-SBC HOTEL" promo code in your booking, info@sachticka.sk, T. +421484-141911

Option 2 (standard rooms - double, three-bed, four-bed, all with ensuite bathroom) - Chata Sachticky - 12 € (per person per night)

- to apply for this discounted price use "KV-SBC CHATA" promo code in your booking, info@chatasachticky.sk, T. +421905-404049 Discounted price for dog - 5 € (dog/night)

bottom of page