Článok

1. Bull terrier víkend SBC, 24/25-06-2017


​ Milí priatelia, 1. ročník Bull terrier víkendu SBC sme pre Vás pripravili, prvýkrát ako samostatnú akciu mimo našich výstav. Môžete očakávať zaujímavé prednášky, tiež plno aktivít s našimi bulíkmi a večer nebude chýbať opekačka. Súčasťou víkendu bude aj členská schôdza. Tešíme sa na Vás! Bull terrier víkend SBC sa bude konať na Chate Šachtičky v Banskej Bystrici.

Cieľom, my dúfame že odteraz pravidelného podujatia, bude aspoň raz ročne si užiť spoločnú akciu členov klubu, priateľov a sympatizantov bullteriérov, bez súťaženia, bez výstavného stresu. Veríme, že sa utužia staré priateľstvá, vytvoria nové, obrúsia sa niektoré hrany. Dúfame že sa spolu zasmejeme, že bude čas sa porozprávať o našom plemene, naučiť sa niečo nové. Pripravili sme pre vás rôzne ukážky výcviku, prípravy na výstavu či ukážky handlingu, zaujímavé prednášky od veterinárov o problémoch spojených s plemenom. Popri tom bude príležitosť spoločne povenčiť, či porozprávať sa pri grilovačke.

Na akciu srdečne pozývame všetkých fanúšikov plemena a rodinných príslušníkov (teda aj nečlenov), preto pokiaľ máte kamáratov a známych, zavolajte aj ich ;-) .

V prípade otázok alebo nejasností, budeme radi ak nás kontaktujete na www.sbc.sk@gmail.com alebo telefonicky na čísle +421915-503160.

Z organizačných dôvodov Vás prosíme o potvrdenie účasti (aj tí, ktorí nebudú ubytovaní) v nasledujúcom DOTAZNÍKU.

Všetky aktuálne informácie nájdete na FB UDALOSTI.

Program

Ubytovanie

Ubytovanie si môžete rezervovať vyplnením online DOTAZNÍKU. Izby Vás prosíme rezervovať najneskôr do 10. mája 2017, tak aby sme v prípade prekročenej ubytovacej kapacity, dokázali ešte zareagovať a zabezpečiť alternatívne miesto s väčšou kapacitou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Cena ubytovania je 12 € (osoba/noc). Cena za psa je 5 € (pes/noc).

SLOVAKIA BULLTERRIER CLUB

©

2016

 

dizajn-tat