top of page

Článok

1. Bull terrier víkend SBC, 24/25-06-2017


23. Bull terrier víkend SBC

​ Milí priatelia, 1. ročník Bull terrier víkendu SBC sme pre Vás pripravili, prvýkrát ako samostatnú akciu mimo našich výstav. Môžete očakávať zaujímavé prednášky, tiež plno aktivít s našimi bulíkmi a večer nebude chýbať opekačka. Súčasťou víkendu bude aj členská schôdza. Tešíme sa na Vás! Bull terrier víkend SBC sa bude konať na Chate Šachtičky v Banskej Bystrici.

Cieľom, my dúfame že odteraz pravidelného podujatia, bude aspoň raz ročne si užiť spoločnú akciu členov klubu, priateľov a sympatizantov bullteriérov, bez súťaženia, bez výstavného stresu. Veríme, že sa utužia staré priateľstvá, vytvoria nové, obrúsia sa niektoré hrany. Dúfame že sa spolu zasmejeme, že bude čas sa porozprávať o našom plemene, naučiť sa niečo nové. Pripravili sme pre vás rôzne ukážky výcviku, prípravy na výstavu či ukážky handlingu, zaujímavé prednášky od veterinárov o problémoch spojených s plemenom. Popri tom bude príležitosť spoločne povenčiť, či porozprávať sa pri grilovačke.

Na akciu srdečne pozývame všetkých fanúšikov plemena a rodinných príslušníkov (teda aj nečlenov), preto pokiaľ máte kamáratov a známych, zavolajte aj ich ;-) .

V prípade otázok alebo nejasností, budeme radi ak nás kontaktujete na www.sbc.sk@gmail.com alebo telefonicky na čísle +421915-503160.

Z organizačných dôvodov Vás prosíme o potvrdenie účasti (aj tí, ktorí nebudú ubytovaní) v nasledujúcom DOTAZNÍKU.

Všetky aktuálne informácie nájdete na FB UDALOSTI.

Program

23. Bull terrier víkend SBC

Ubytovanie

Ubytovanie si môžete rezervovať vyplnením online DOTAZNÍKU. Izby Vás prosíme rezervovať najneskôr do 10. mája 2017, tak aby sme v prípade prekročenej ubytovacej kapacity, dokázali ešte zareagovať a zabezpečiť alternatívne miesto s väčšou kapacitou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Cena ubytovania je 12 € (osoba/noc). Cena za psa je 5 € (pes/noc).

bottom of page