top of page

Článok

Špeciálna výstava SBC / SBC Specialty Show, 02-09-2017


John and Mandy Young

Slovakia Bullterrier Club pozýva všetkých chovateľov, majiteľov a priaznivcov plemien bull terrier a miniature bull terrier na Špeciálnu výstavu, ktorá sa bude konať 2. septembra 2017 v športovej hale Sportpark, Nová ulica 64, 900 31 Stupava, Slovensko. S potešením môžme oznámiť, že pozvánku posudzovať prijali dlhoroční chovatelia a rozhodcovia Keith a Angela Goodwin /Ounsdale Bull Terriers, UK/.

Všetky aktuálne informácie nájdete na FB UDALOSTI.

The Slovakia Bullterrier Club invites all breeders, owners and fans of Bull Terriers and Miniature Bull Terriers to our Specialty Show, which will be held on September 2nd, 2017. The show is going to take place at the Sportpark sports hall, which you can find on this address: Nová ulica 64, 90031 Stupava, Slovakia. We are pleased to announce that a long term breeders and judges, Mr. Keith and Mrs. Angela Goodwin of Ounsdale Bull Terriers /UK/, have accepted our invitation to judge at the show.

All news will be published on our FB EVENT.

Výstavný výbor / Show committee: sbc.shows@gmail.com

1. uzávierka / 1st entry close:

4.8.2017

2. uzávierka / 2nd entry close:

24.8.2017

Slovakia Bullterrier Club

Ubytovanie / Accommodation

SBC pre Vás dohodlo s managmentom Hotela Park Hotel, zvýhodnené ceny na ubytovanie v čase konania Špeciálnej výstavy. Cena je dohodnutá na 25 € (osoba s raňajkami/noc) a 3 € (pes/noc). Heslo do objednávky: SBC VÝSTAVA. V blízkosti športovej haly Sportpark je tiež k dispozícii lacnejšie ubytovanie v Penzióne Intenzíva.

The Slovakia Bullterrier Club has succesfully negociated special discount prices of accomodation in the Park Hotel during our Specialty Show: 25 € (per person with the breakfast per night) and 3 € (dog pre night). To apply for this discounted price use "SBC VYSTAVA" promo code in your booking. There is even more affordable version of an accomodation available just meters from the show ground, around the corner in BnB: Penzion Intenziva.

Návod na prihlasovanie / Guide for enter the dog

Nezabudnite na posledný krok č. 5: Odoslať prihlášku! Následne musíte obdržať email s potvrdením.

Don't forget about the last 5th step: Send entry! You must then receive a confirmation email.

bottom of page