top of page

Článok

Klubová výstava SBC / SBC Club Show, 14-04-2018

Slovakia Bullterrier Club pozýva všetkých chovateľov, majiteľov a priaznivcov plemien bull terrier a miniature bull terrier na Klubovú výstavu, ktorá sa bude konať 14. apríla 2018 v športovej hale Sportpark, Nová ulica 64, 900 31 Stupava, Slovensko. S potešením môžme oznámiť, že pozvánku posudzovať prijali dlhoroční chovatelia a rozhodcovia Joanna a Mark Phillips /Bullyon Bull Terriers, UK/.

Všetky aktuálne informácie nájdete na FB UDALOSTI.

The Slovakia Bullterrier Club invites all breeders, owners and fans of Bull Terriers and Miniature Bull Terriers to our Club Show, which will be held on April 14th, 2018. The show is going to take place at the Sportpark sports hall, which you can find on this address: Nová ulica 64, 90031 Stupava, Slovakia. We are pleased to announce that a long term breeders and judges, Mrs. Joanna and Mr. Mark Phillips of Bullyon Bull Terriers /UK/, have accepted our invitation to judge at the show.

All news will be published on our FB EVENT.

John and Mandy Young

Kontakt / Contact:

T. +421907-117771

1. uzávierka / 1st entry close:

14.3.2018

2. uzávierka / 2nd entry close:

4.4.2018

Slovakia Bullterrier Club

Ubytovanie / Accommodation

V blízkosti športovej haly Sportpark je k dispozícii ubytovanie v hoteli InterSport Hotel. SBC dohodlo s manažmentom Hotela InterSport Hotel, zvýhodnené ceny na ubytovanie v čase konania Klubovej výstavy. Cena je dohodnutá na 25 € (osoba s raňajkami/noc) a 3 € (pes/noc). Heslo do objednávky (na hotelový email): SLOVAKIA BULLTERRIER CLUB VÝSTAVA.

There is an accomodation available just meters from the show ground in the InterSport Hotel. Slovakia Bullterrier Club has succesfully negociated special discount prices of accomodation in the InterSport Hotel during our Club Show: 25 € (per person with the breakfast per night) and 3 € (dog pre night). To apply for this discounted price use (by hotel email) "SLOVAKIA BULLTERRIER CLUB VYSTAVA" promo code in your booking.

Návod na prihlasovanie / Guide for enter the dog

Nezabudnite na posledný krok č. 4: Odoslať prihlášku! Následne musíte obdržať email s potvrdením.

Don't forget about the last 4th step: Send entry! You must then receive a confirmation email.

bottom of page