top of page

Adopcia

Preumiestnenie bullteriéra do nového domova
bull terrier rescue

          Stáva sa, že aj dospelý bullteriér, alebo miniatúrny bullteriér hľadá novú rodinu. Dôvody bývajú rôzne: nedostatok času, choroba, nové zamestnanie a iné životné situácie, ktoré nútia pôvodných majiteľov k vážnemu rozhodnutiu. Tiež sú tu zachránení bullteriéri: vykúpení od množiteľov, odobratí zo zlých podmienok a z útulkov.

          Na druhej strane sú ľudia, ktorí hľadajú na osvojenie práve staršieho psa a nie šteniatko. Táto sekcia klubových stránok vznikla ako reflexia na tieto situácie a pomoc pri hľadaní nových rodín pre bullteriérov a miniatúrnych bullteriérov.

          Na klubových stránkach nájdete len inzeráty na adopciu:

  1. bullteriérov a miniatúrnych bullteriérov z chovateľských staníc členov klubu SBC - v sekcii HĽADAJÚ DOMOV - CHS

  2. zachránených bullteriérov a miniatúrnych bullteriérov z občianskeho združenia Bullterrier Rescue Slovakia - v sekcii HĽADAJÚ DOMOV - OZ.

Veríme, že tieto podmienky sú garanciou zodpovedného a úspešného umiestnenia bullteriérov do nových rodín. Potenciálny nový majiteľ vo vzťahu komunikuje priamo s chovateľom, resp. so zástupcom Bullterrier Rescue Slovakia. SBC vo vzťahu vystupuje len ako sprostredkovateľ prvého kontaktu (t. j. poskytovateľ inzertného priestoru overeným inzerentom).

          Pokiaľ ste súkromná osoba, ktorá potrebuje preumiestniť svojho bullteriéra a máte záujem o zverejnenie inzerátu na našich stránkach:

  1. v prípade, že ide o psíka s preukazom o pôvode a chovateľ je členom klubu SBC, kontaktujte prosím svojho chovateľa - zadávateľom a garantom inzerátu je chovateľ

  2. v prípade, že ide o psíka s preukazom o pôvode, ale chovateľ nie je členom klubu SBC

- garantom inzerátu bude chovateľ po uhradení členského poplatku
- garantom inzerátu bude OZ Bullterrier Rescue Slovakia po dohode s chovateľom a majiteľom psa
(pozn. v prípade, že sa s chovateľom neviete spojiť, kontaktujte prosím správcu webu)

  3.  v prípade, že ide o psíka bez preukazu o pôvode, kontaktujte prosím OZ Bullterrier Rescue Slovakia - zadávateľom a garantom inzerátu bude po dohode s majiteľom psíka občianske združenie.

Odkazy
ADOPCIA
HĽADAJÚ DOMOV - CHS
NAŠLI NOVÝ DOMOV - CHS
HĽADAJÚ DOMOV - OZ
NAŠLI NOVÝ DOMOV - OZ
Správa webu

FILIP LUDVIGH
TEL.: +421908 616 463
ADMIN@BULLTERRIERCLUB.SK

BT Rescue Slovakia

MÁRIA BÖLCS

TEL.: +421902-295837

BULLTERRIERRESCUESLOVAKIA@GMAIL.COM

 WWW       FB 

bottom of page