Článok

KABT: SPECIALTY SHOW, KONOPIŠTĚ, ČESKÁ REPUBLIKA /BT: SARAH FOSTER, UK + MBT: STEVE WALKER, UK/, 14-


ŠPECIÁLNA VÝSTAVA / SPECIALTY SHOW

Konopiště, Česká Republika

Bull Terrier - Rozhodca / Judge:

Steve Walker (UK, Astasia Bull Terriers)

Trieda šteniat, Trieda dorastu, Trieda veteránov /

Baby Class, Puppy Class, Veteran Class

Sarah Foster (UK, Bilboen Bull Terriers)

Trieda mladých, Trieda stredná, Trieda otvorená, Trieda pracovná, Trieda víťazov /

Junior Class, Intermediate Class, Open Class, Working Class, Winner Class

Miniature Bull Terrier - Rozhodca / Judge:

Steve Walker (UK, Astasia Bull Terriers)

PRIHLÁŠKA / ENTRY FORM

1. uzávierka / 1st entry close: 22.4.2016

2. uzávierka / 2nd entry close: 2.5.2016

VÝSLEDKY / RESULTS

Organizátor výstavy nezverejnil úplne výsledky, iba jedincov na umiestnení (t. j. prvé štyri miesta).

Výsledky / Results

Bull Terrier

Psy / Males

Trieda šteniat / Baby Class

VP 1 - GUNN SOLO MAGNIFICA

VP 2 - QWICK RONN Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY Abs. - QWICK SETHI Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY

Trieda dorastu / Puppy Class

VP 1 - ACHILLES HERO OF WAR LACEDAEMON VP 2 - MOON SHINE JOE’S STAR VP 3 - MAWERICK JOE’S STAR VP 4 - ADONIS LACEDAEMON VP - BERNY DE LA RUE VP - BRUNO DE LA RUE VP - MOBY DICK JOE’S STAR Abs. - MOONFLOWER KOOL KIMBO

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, CAJC, BOJ - NATHANAEL DAIDALOS Exc. 2 - ALEX ALERT ARGO BULL Exc. 3 - AC/DC EXTRAGANG Exc. 4 - LOUPÁK POLABSKÝ BULL Neuvedené / Unreported - ABSOLUTE REBEL FROM UNDERHILL'S VALLEY Neuvedené / Unreported - ADORABLETROUBLEMAKER TALIDAI Neuvedené / Unreported - AL CAPONE KŘIVOKLÁTSKÝ BULL Neuvedené / Unreported - ARTHUR THE KING OF TALIDAI Neuvedené / Unreported - BRICKFIELD AAA Neuvedené / Unreported - DIO VON REGESS BULL Neuvedené / Unreported - FALCO Z PAŠERÁCKÉ STEZKY Neuvedené / Unreported - IN YOUR ARMS JOE'S STAR Neuvedené / Unreported - LUPÍNEK POLABSKÝ BULL Neuvedené / Unreported - NOAM DAIDALOS Neuvedené / Unreported - PO Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY Neuvedené / Unreported - PORTHOS Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY Neuvedené / Unreported - SPIKE PAJAR

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, CAC - CLIFTON ASMODDEUS Exc. 2, r.CAC - CHEIRÓN JOE’S STAR Exc. 3 - CHARON ZE SYCHROVSKÉHO LESA Exc. 4 - RAY PAJAR Neuvedené / Unreported - BREN ZE ŠIRÉ PLÁNĚ Neuvedené / Unreported - KARMACOMA INTERGALACTIC Neuvedené / Unreported - LEX Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY Neuvedené / Unreported - MARK LLUBPET Neuvedené / Unreported - NET Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, CAC - CLIFTON ASMODDEUS Exc. 2, r.CAC - CHEIRÓN JOE’S STAR Exc. 3 - CHARON ZE SYCHROVSKÉHO LESA Exc. 4 - RAY PAJAR Neuvedené / Unreported - BREN ZE ŠIRÉ PLÁNĚ Neuvedené / Unreported - KARMACOMA INTERGALACTIC Neuvedené / Unreported - LEX Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY Neuvedené / Unreported - MARK LLUBPET Neuvedené / Unreported - NET Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY

Trieda víťazov / Winner Class

Exc. 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy pes / Specialty Show Winner Dog, BOS - DAILL SOLO MAGNIFICA Exc. 2, r.CAC - ARTHUR DE LA RUE Exc. 3 - CHAVIVI DAIDALOS Exc. 4 - VAN GOGH ASMODDEUS

Trieda veteránov / Veteran Class

Exc. 1 - BILL MARSO-BULL Exc. 2 - OSKAR Z ČERNOVICKÉ HÁJOVNY

Suky / Females

Trieda šteniat / Baby Class

VP 1, Najkrajšie šteňa / Best Baby - AFRODITA PATRIOT BULL Abs. - FANATIC MIRACLE MITHGARD

Trieda dorastu / Puppy Class

VP 1, Najkrajší dorast / Best Puppy - BABU DE LA RUE VP 2 - DAISY Z HALAŠOVA VP 3 - DASTY Z HALAŠOVA VP 4 - DOROTKA Z HALAŠOVA VP - ADRASTEIA JENNY LACEDAEMON VP - DEE Z HALAŠOVA Abs. - MACARENA JOE’S STAR Abs. - MOONFLOWER NANCY

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, CAJC - SHEADANADES ICE QUEEN FOR AFANBULL Exc. 2 - NAVA NINA DAIDALOS Exc. 3 - MERCEDES RASELS BULL Exc. 4 - BLOUDETIME MARSO Neuvedené / Unreported - AFFINITY FOR ROSIE TALIDAI Neuvedené / Unreported - AMI RASELS BULL AMIKANTO Neuvedené / Unreported - ANATHEMA EXTRAGANG Neuvedené / Unreported - ARCTIC PRINCESS FROM UNDERHILL'S VALLEY Neuvedené / Unreported - AVALANCHE OF BEAUTY TALIDAI Neuvedené / Unreported - BONNY KOVRB BULL Neuvedené / Unreported - CONNY MANOR BOHEMIA Neuvedené / Unreported - DELISSA ASMODDEUS Neuvedené / Unreported - DUNA RED DWARF Neuvedené / Unreported - EMMA LILY PLZEŇSKÝ BULL Neuvedené / Unreported - EXI BULL OF DIAMOND Neuvedené / Unreported - FRENCIS Z PAŠERÁCKÉ STEZKY Neuvedené / Unreported - KARMACOMA TIME AFTER TIME Neuvedené / Unreported - LILLY POLABSKÝ BULL Neuvedené / Unreported - LUCKY POLABSKÝ BULL Neuvedené / Unreported - MAGNOLIA DAIDALOS Neuvedené / Unreported - MAHARA DAIDALOS Neuvedené / Unreported - MALHA POLABSKÝ BULL Neuvedené / Unreported - MAVIS POLABSKÝ BULL Neuvedené / Unreported - OLIE PAJAR VON LLUBPET Neuvedené / Unreported - QUASTA FIŠER Neuvedené / Unreported - ROSE ROSEMARY JAS-VER

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy suka / Specialty Show Winner Bitch, BOB - BIGBEAT SUNPOWER ANTRAKT Exc. 2, r.CAC - COSTA RICA ASMODDEUS Exc. 3 - KARMACOMA ILLUMINATION FOR BARADIEL Exc. 4 - ROXY PAJAR Neuvedené / Unreported - ABIGAIL ASMODDEUS Neuvedené / Unreported - COCO CHANEL ASMODDEUS Neuvedené / Unreported - HERODIAS JOE’S STAR Neuvedené / Unreported - CHILLI ZE SYCHROVSKÉHO LESA Neuvedené / Unreported - IRA ZE SYCHROVSKÉHO LESA Neuvedené / Unreported - MELLISSA LLUBPET Neuvedené / Unreported - PANDA DUM SPIRO BUTEO Neuvedené / Unreported - REBELSIDE LOVE ME TENDER

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, CAC - BEYA LILY PLZEŇSKÝ BULL Exc. 2, r.CAC - EPONA JOE’S STAR Exc. 3 - ESPRIT DANUBE’S PRIDE Exc. 4 - UNCHAINED DREAMS MIGHTY CREW Neuvedené / Unreported - AKIKO GAPANGI Neuvedené / Unreported - BHADRA TUTSCH Neuvedené / Unreported - ELLIS NITARM Neuvedené / Unreported - ERIA SOLO MAGNIFICA Neuvedené / Unreported - LARA LLUBPET Abs. - IAGGA DAIDALOS

Trieda pracovná / Working Class

Exc. 1, CAC - EMILKA Polabský Bull Exc. 2, r.CAC - BEATRICE Regess Bull V.Good 3 - BRIXI Polabský Bull V.Good 4 - BARČA z Halašova

Trieda víťazov / Winner Class

Exc. 1, CAC - KASIENKA DAIDALOS Exc. 2, r.CAC - NAOMI PLZEŇSKÝ BULL Exc. 3 - MASARYK’S JUNGLE JEWEL

Trieda veteránov / Veteran Class

Exc. 1, BOV - EVERLASTING LOVE OPALPLAST Exc. 2 - JAVARKE SILVER SAPPHIRE Exc. 3 - BETTY OD KODETKY Exc. 4 - KIMBERLY FRESH KYVET Exc. - APHRODITE SILENT ANATHEMA Exc. - DECENTIA IN-SITÚ Exc. - DÉMÉTÉR TROJSKÝ KŮŇ Exc. - DRUMY Z PAŠERÁCKÉ STEZKY Exc. - KALMIA TROJSKÝ KŮŇ Exc. - ZAMBA TROJSKÝ KŮŇ Abs. - SHADOW PAJAR

Miniature Bull Terrier

Psy / Males

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, CAJC - KAIN VON HUNNEN-KÖNIG Exc. 2 - CARAMEL MAGIC BRNĚNSKÝ BULL Exc. 3 - STRONG STAEL HALTON SNOW MAX Exc. 4 - ELWOOD Z HUSITOVA KRAJE Exc. - DIOR BELLENCOMBRE CANEA BULLS Abs. - ENGLISHMAN CANEA BULLS Abs. - CUPCAKE OF BRNĚNSKÝ BULL

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy pes / Specialty Show Winner Dog - TYR OF ARYAN ARMY Exc. 2 - JUMANJI OD RUDEJ WIEDZMY Exc. 3 - BONFIRE HEART OF BRNĚNSKÝ BULL V.Good 4 - DJANGO ANMAJOON Z HUSITOVA KRAJE

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, CAC - IGOR OF ARYAN ARMY Exc. 2 - EXPERT TIME OD BENGA Exc. 3 - ZORRO OF ARYAN ARMY V.Good 4 - BARNEY MARVEN BULL Abs. - ADIOS AMIGOS MINI SHERAK

Trieda víťazov / Winner Class

Exc. 1, CAC - BABSZEM DJANGO MONOSTORI KISBULL Exc. 2 - CARDINAL SORROWFULL SIGHT Exc. 3 - MINICOOPER ZÓNA BULLS Exc. 4 - BARACK MINIBULL Z KOSOVA

Suky / Females

Trieda šteniat / Baby Class

VP 1, Najkrajšie šteňa / Best Baby - AKIMA DE MANDRAKA VP 2 - SNAKECHARMER’S DROP DEAD GORGEOUS VP 3 - CLEAR DESTINY WAL PET VP 4 - LUXUS VON HUNNEN-KÖNIG VP - CUTIE PIE WAL PET

Trieda dorastu / Puppy Class

VP 1, Najkrajší dorast / Best Puppy - UNIQUE-M WILD FÁMY VP 2 - BUCLA LITTLE LADY MINI PIKE P 3 - ANGEL MZM BULL

Trieda mladých / Junior Class

Exc. 1, CAJC, BOJ - EMYGY Z HUSITOVA KRAJE Exc. 2 - CANDY COTTON BRNĚNSKÝ BULL Exc. 3 - BONJOUR MADAME MINI SHERAK Exc. 4 - TERRA BULL-M WILD FÁMY V.Good - SNOW WHITE-M WILD FÁMY

Trieda stredná / Intermediate Class

Exc. 1, CAC - DIRECT HIT MARSO Exc. 2 - BELIEVE IN MIRACLES OF BRNĚNSKÝ BULL Exc. 3 - FEHÉR VARAZS GINA Exc. 4 - BEAUTIFUL DOT OF BRNĚNSKÝ BULL Exc. - CARISMA RIOYA CANEA BULLS Exc. - ETERNITY MINI KALIMERO BOHEMICA

Trieda otvorená / Open Class

Exc. 1, CAC - BYE BYE CANEA BULLS Exc. 2 - AVALLON BEAUTY MINI SHERAK Exc. 3 - DAWN OF PRETTY OD BENGA Exc. 4 - RESTLESS HEART-M WILD FÁMY Exc. - ELIZABETH MINI KALIMERO BOHEMICA Exc. - BIKATÓ-PARTI HAPPY-PIXIE Exc. - MILLY OF BULLY LAKE V.Good - BOND GIRL OF WAL PET V.Good - FIONA BULLS OF PLANET

Trieda víťazov / Winner Class

Exc. 1, CAC - ARIANA OF ARYAN ARMY Exc. 2 - DARYEN DEAR TO ANMAJOON

Trieda čestná / Honour Class

Exc. - ALBERTA LOLLY MONOSTORI KISBULL Exc. - AMNESIA MINI KALIMERO BOHEMICA

Trieda veteránov / Veteran Class

Exc. 1, BOV - AŠIJKA KUKLÍK

SLOVAKIA BULLTERRIER CLUB

©

2016

 

dizajn-tat