top of page

Článok

SBC a Terapie zvierat, 23-06-2017


Terapie zvierat

Milí priatelia, ako úvodný program Bull terrier víkendu sme pre Vás pripravili prednášku spojenú s workshop-om, ktorá sa bude konať 23. júna 2017 o 18.30 hod. na Chate Šachtičky. Prednášku budú viesť zvierací terapeuti Jakub a Andrea Sedlačkoví z TERAPIE ZVIERAT. Prednáška bude zameraná na nasledovné témy:

- prejavy bolestivosti u psov

- prevencia pohybových problémov psov

- vhodné formy aktivít psov

- ako riešiť pohybové problémy a význam prevencie

- význam pooperačných a poúrazových rehabilitačných terapií u psov

- otázky a odpovede zúčastneným

- praktická ukážka

Jakub a Andrea venujú vylosovanému účastníkovi prednášky dve poukážky na terapiu v ich centre v hodnote 30,- € a zároveň každému účastníkovi prednášky venujú zľavový kupón na terapiu v hodnote 5,- €.

Terapie zvierat

Terapie zvierat je malé centrum, ktoré sa zaoberá zdravotnými terapiami a výchovou psov a mačiek. Venujeme sa zvieratám počas preventívnych terapií, príprave a starostlivosti počas športovej sezóny aj mimo nej. Taktiež rehabilitačným terapiám zvierat po úrazoch, operáciach a iných ochoreniach ovplyvňujúcich pohybový aparát zvierat. Poskytujeme terapie pohybového aparátu v chovateľských staniciach u šteniat (aj ich matiek) od narodenia až po ich odchod do novej rodiny. Klientom poskytujeme komplexné poradenstvo týkajúce sa starostlivosti o ich zvieracích miláčikov. Poskytujeme rehabilitačné pobyty psom aj s najťažším postihom (viď. bull terrier KALA). Viac sa o nás dočítate na našej WEB stránke a FB stránke.

Jakub Sedlačko a Andrea Sedlačková

bottom of page